HEXELINE

© Copyright 2018 HEXELINE. All rights reserved.

Sesja wizerunkowa

Sesja wizerunkowa

Firma Hexeline powoli wprowadza na rynek kolekcję na sezon jesień-zima 2011/12 pt. "Modern Union". Mamy przyjemność pokazać Państwu zdjęcia z backstage'u sesji wizerunkowej, która odbyła się w maju tego roku w Warszawie. Twarzą kolekcji została Maddie Kulicka- polska modelka, która od kilku lat robi międzynarodową karierę, a na planie zdjęciowym nie zabrakło oczywiście alpak. Dlaczego alpaki? Nie każdy ma świadomość, co w składzie surowca tkaniny oznacza Alpaca. Często była i jest mylona z włóknem syntetycznym, dlatego też chcieliśmy przybliżyć naszym klientom (i nie tylko) pochodzenie tego surowca. Hexeline wielokrotnie używa wełny alpaki w swoich kolekcjach. Wełna, którą uzyskuje się poprzez strzyżenie alpak, jest droga i luksusowa. Szyje się z niej poncha, swetry, marynarki, i lekkie płaszcze. W najnowszej kolekcji.... Jak mówi znany, peruwiański hodowca alpak- Temistocles Riquelme Ardiles mówi: Kocham alpakę jak piękną kobietę. Daje mi ona ciepło i komfort, miejsce do spania i jedzenie. Daje mi wszystko".


Kilka słów o Maddie... Maddie Kulicka to po JAC i Zuzie Bijoch kolejna polska modelka, która podbija światowe wybiegi i ma szanse zajść naprawdę wysoko. Odkryta w 2008 roku teraz regularnie chodzi w pokazach Christiana Diora, Marca Jacobsa, Drisa van Notena, ACNE, Miu Miu i Lanvin. Projektanci Ci cenią przede wszystkim nietypową urodę Maddie i to, że pomimo tak młodego wieku umie wcielać się w różne postacie. W maju tego roku Maddie przyjechała do Polski, aby wziąć udział w sesji wizerunkowej jesiennej kolekcji Hexeline. Na jeden dzień zmieniła się w drapieżną blondynkę, a na planie towarzyszyły jej alpaki.
"Bardzo lubię pracować w Polsce. Przyznam, że nigdy wcześniej nie miałam okazji pozować na planie z alpakami. To urocze i bardzo przyjazne zwierzęta. Praca z nimi była nowym i ciekawym doświadczeniem.

Prosimy obrócić telefon do pozycji portretowej.