HEXELINE

© Copyright 2018 HEXELINE. All rights reserved.

Sesja wizerunkowa

Sesja wizerunkowa

W tym sezonie Hexeline znów postawiło na zabawę modą. Tuż obok modelki, głównymi gwiazdami zostały bowiem jednocześnie groźne i urocze, buldogi angielskie. Zdjęcia w tej stanowiącej nie lada wyzwanie dla fotografa sesji, zrobił Marcin Kempski  (I Like Photo), a stylizowała Alicja Werniewicz.

 

W nadchodzącym sezonie marka Hexeline otuli wszystkie kobiety nieograniczoną swobodą. To właśnie niezależność i prostota stały się pretekstem do stworzenia kolekcji jesień-zima 2012/2013. Marce zależało na zbudowaniu linii wielowymiarowej, pełnej dzianin i bardzo miękkich tkanin, które swobodnie układając się na sylwetce tworzą unikalną całość. W tunikach i sukienkach każda z pań poczuje się komfortowo, a przy tym elegancko i wyjątkowo kobieco.

 

W zimowej kolekcji przeważają spokojne kolory ziemi, ocieplone przez energetyzujące odcienie oranżu, zmysłowe karmelowe beże, soczyste zielenie, mocne wyraziste kobalty i turkusy oraz odrobinę przenikliwego beżu. Oprócz wysokiej jakości dzianin w kolekcji znalazły się również wyjątkowo piękne i lekkie jedwabie. Oprawione orientalnymi wzorami z motywami kwiatów i zwierząt dodają całości odrobinę drapieżnego charakteru. 

 

Równolegle z "lInią odrobiny szlaeństwa" biegnie "linia klasycznej elegancji blisko ciała", gdzie zachowane są kolory i wzory dla kobiet szykownych, ale zarazem nieco stonowanych. ominują tu czernie z bielą, chłodniejsze beże i szarości oraz ciemne odcienie bordo i granatu. Również dodatki i wykończenia stanowią ważny element kolekcji. Duże wyraziste guziki, szerokie gumowane paski z lakierowanymi klamrami oraz futrzane kołnierze i mankiety, to ważne i niezwykle nowoczesne uzupełnienie kolekcji.

  

Prosimy obrócić telefon do pozycji portretowej.