basket

| PL EN RU Unia Europejska

BIAŁA SZAŁWIA

Moc oczyszczenia pochodząca z natury.

Jedno z najpopularniejszych i cenionych naturalnych kadzideł. Rozkoszuj się wonią świętego ziela Indian Nawajo, jakim jest biała szałwia. Rozpal kadzidło i zbliż się dzięki temu do pełnej harmonii, która zapanuje w Twojej duszy, umyśle i ciele. Pozbądź się negatywnych emocji i wyzwól w sobie energię, będącą motywacją do osiągania kolejnych sukcesów. Biała szałwia jest doskonałym atrybutem nowoczesnej i pewnej siebie kobiety HEXE. Odkryj jej sekret i poznaj jej tajemniczą moc. 

Wyjątkowa ceremonia oczyszczenia

Rozpocznij rytuał od podpalenia pęczków i późniejszego ich przygaszenia. Tląca się szałwia uwolni przyjemną naturalną woń, która delikatnie otuli Twoje ciało. Pęczki szałwii możesz pokruszyć i spalać na węglu trybularzowym czy żaroodpornym talerzyku. Okadzaj przestrzeń wokół swojego ciała, zaczynając od głowy, a na stopach kończąc. Przechadzaj się po mieszkaniu, odwiedzając każde z pomieszczeń. Poruszaj się ruchami przeciwnymi do wskazówek zegara. Nie pomijaj żadnych miejsc, w których przebywasz, nawet zapomnianych zakamarków.

Krok w stronę ukojenia

Dym szałwii oczyści Twój umysł oraz mieszkanie. Roztoczy magiczną aurę, która uzdrowi najskrytsze zakątki duszy i ciała. Jednak to nie wszystko. Biała szałwia chroni przed czarami i urokami, chcącymi pozbawić Cię dobrej energii. Od wieków uznawana jest za niezbędnik wielu ceremonii, a wszystko to dzięki uzdrawiającym i oczyszczającym właściwościom. Wierzono, że woń spalanej szałwii leczy z przeziębień i pomaga wyjść ze stanu osłabienia. Po zakończeniu domowego rytuału przewietrz mieszkanie i wypędź negatywną energię odkrytą przez szałwię. Nieoceniona moc tego wyjątkowego kadzidła sprawi, że otworzysz się na naturę i siłę płynącą z atrybutów współczesnej czarownicy.

BIAŁA SZAŁWIA