basket

| PL EN RU Unia Europejska

KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

Kobietom od wieków przypisywano magiczne zdolności, dawno temu nazywane były czarownicami. A kim są współczesne czarownice? To kobiety  sukcesu - zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji -  czasem są silne, nieugięte i wytrwałe, a czasem czułe, troskliwe i kochające. Na tym właśnie polega ich magia! Kobiety swoją moc czerpią z wielu źródeł, a jednym z nich jest żywioł Ziemi. To właśnie jej energii dedykowany został wiosenno-letni sezon 2020 marki Hexeline. 

KOLEKCJA WIOSNA LATO 2020

Źródło życia i dom - Ziemia od zawsze była żywiołem utożsamianym z kobiecą energią. To nie tylko  płodność i obfitość, ale też konkret, stabilność i wytrwałość. To właśnie z niej powstała pierwsza kobieta o imieniu  Lilith - opisywana w dawnych mitach jako pierwsza żona biblijnego Adama. Silna, niezależna i niepokorna Lilith była przeciwieństwem posłusznej i kruchej Ewy. Emanowała niesamowitą  pewnością siebie i nigdy nie bała się wyrażać własnego zdania. Ze względu na swój nieposłuszny charakter, jej  postać była często demonizowana. A dziś? Dziś byłaby uważana za kobietę nowoczesną, samodzielną i dojrzałą.  Stanowczą, świadomą, silną i piękną.

 

Kolekcja Hexeline na sezon wiosna lato 2020 to wyrafinowana propozycja, dzięki której codzienna rzeczywistość nabierze wyraźnych kolorów. Doskonale sprawdzi się na biznesowe spotkania, wieczorne wyjścia i celebrowanie wyjątkowych momentów. Świetnej jakości materiały otulają ciało i wprawiają w zachwyt miłośniczki mody.

Pasja, energia, zdeterminowanie. Czym byłby bez nich magiczny świat HEXE? Nowoczesną czarownicę ubieramy nie tylko w odwagę i kobiecość. Proponujemy jej żywe kolory, tajemniczą czerń i uwodzicielską fuksję, które zamknięto w projektach sukienek, kompletów czy spodni skrojonych na miarę prawdziwej kobiety. Biel, zieleń i granat to idealna paleta odcieni podkreślająca żywioł i energię, której źródłem jest Hexeline.

W najnowszej kolekcji pojawiają się delikatne i przyjemne dla skóry naturalne materiały, w tym len, bawełna, czy jedwab. Styl sportowy idealnie łączy się z casualowymi fasonami, dając możliwość stworzenia niepowtarzalnego stroju. Suknie wieczorowe zachwycają swoją elegancją i podkreślają nie tylko atuty sylwetki, ale także bogate i magiczne kobiece wnętrze. Paski, grochy, krata czy geometryczne wzory to kuszące desenie, budzące kreatywność i zapraszające do współtworzenia świata HEXE.

 

Niech dzieje się magia! Magia Hexeline.

Zobacz kampanię