basket | PL EN RU

Kwiatowa nonszalancja Ooch50

Żakard o kwiatowym deseniu to idealna propozycja na wiosnę. Jak się okazuje nie tylko w oficjalnym wydaniu. Casualowa stylizacja Ooch50 utrzymana jest w chłodnych, wiosennych odcieniach błękitów. Idealnie uzpełnia się z czernią i dżinsem.

Kwiaty stanowią symbol kobiecości. Są wyrazem naszej subtelności, wrażliwości i niepowtarzalnego piękna. Posiadają formę postrzeganą za ideał stworzony przez naturę. Odchylenie jego płatków, kształt kielicha, smukłość, delikatność i odpowiednie proporcje to czynniki tworzące piękno, którego człowiek tak usilnie poszukuje już od początków swojego istnienia.

 

Kwiatowa nonszalancja Ooch50
"Ubrania w kwiaty czy florystyczne wzory, nigdy nie powinny być obcisłe czy dopasowane" - Ooch50
Dlatego też każda z nas uwielbia kwiaty, odziewamy się motywami florystycznymi, które dodają nam uroku i kobiecości. W najnowszej kolekcji motyw kwiatowy powtarza się w kilku gamach kolorystycznych. Jednym z nich jest pięknie tkany żakard w orzeźwiających odcieniach błękitów i zieleni. Otwarty na przodzie, zapinany na jedną haftkę przy dekolcie. Posiada kryte kieszenie w linii boku. Model na lekką pogodę, nie posiada podszewki, wykończony jest eleganckim obłożeniem i lamówką. Rękaw ¾ zakończony mankietami typu „dzwonki”. Jest on zmiennym elementem z możliwością łatwego odprucia mankietów i uzyskania prostych rękawów. Cytując Ooch50: "Jeśli decydujemy się nosić takie właśnie ubrania w kwiaty czy florystyczne wzory, nigdy nie powinny być one obcisłe czy dopasowane. Trzeba dać im powietrze, przestrzeń, tak żeby mogły na nas zakwitnąć."

Więcej informacji na temat stylizacji Ooch50 znajdą Państwo na stronie: https://ooch50.com/2018/03/12/floral-coat-hexeline/

Kwiatowa nonszalancja Ooch50