basket

| PL EN RU Unia Europejska

JESIEŃ ZIMA 2019/20

Dawniej tylko płeć słaba i krucha niewiasta - Kobieta. A dziś? Dziś kobieta ma moc. Wychodzi przed szereg i nie boi się iść po swoje. Zabiera głos, kiedy każą jej być cicho. Nie musi się już ukrywać pod żadną maską, bo wreszcie może być autentyczna. Atrakcyjna wewnątrz i na zewnątrz, co podkreśla swoim ubiorem. Twardo stąpa po ziemi, ale wierzy w energię, mistyczną siłę symboli i talizmanów. To współczesna wiedźma, heksa, czarownica - kobieta sukcesu. Ona doskonale wie, czego chce i wie, jak to osiągnąć. To kobieta Hexeline.

JESIEŃ ZIMA 2019/20

Przyjęło się, że świat zbudowany jest z czterech żywiołów. Niewielu ludzi zdaje sobie jednak sprawę z istnienia piątego. To Duch, który spośród nich emanuje najsilniejszą energią. Siła wiążąca wszystkie żywioły, stan równowagi między nimi, pra-istota wszystkiego. Duch, czyli jedność i wszechmoc. Niby niewyrażalny, a przecież jego uosobieniem jest właśnie Kobieta.

Taka sama jak Ty. Pewna siebie, silna, charyzmatyczna. Współczesna czarownica, która codziennie ogarnia życiowy bałagan. Odnajdująca się w każdej sytuacji i perfekcyjna bez względu na rolę - żona, matka, kochanka, businesswoman. Kobieta o wielkiej mocy, która wcale nie zamierza jej chować. Jej styl to właśnie wyraża.

To właśnie jej dedykowana jest jesienno-zimowa kolekcja Hexeline 2019/20. Elegancka i zarazem swobodna. Uniwersalna i efektowna.

Zwiewne jedwabie, transparentne szyfony, połyskujące satyny, tafty i aksamit przechodzą w naturalne i ciepłe wełny (wełna, kaszmir, merino, moher) oraz szlachetne żakardy. Dopełniają je miękkie i przyjemne w dotyku bawełna i modal oraz oddychające wiskoza i lyocell. Tę różnorodność faktur i włókien zespala przyjemna paleta kolorystyczna, w której dominują ciepłe odcienie brązów, rudości, oranży, czerwieni i beżu, zielone odcienie limonki i khaki, jak również stonowane barwy szarości, bieli, granatu oraz czerni.

W pełnej kolekcji marki znajdziemy m.in. okrycia wierzchnie: kurtki i klasyczne, ponadczasowe płaszcze z wysokiej jakości wełen, wykonane techniką ‘double face’; dzianiny - zarówno te dopasowane, jak i oversize; sukienki midi i maxi oraz eleganckie koszule i spodnie. Dopełnienie kolekcji stanowią efektowne i przykuwające uwagę dodatki. 

Zobacz kampanię