Darmowa dostawa i 3 tygodnie na zwrot      |      Zamówienia telefoniczne +48 880 388 380     |     Obsługa zamówień +48 506 304 407
PL EN RU

TARGI FASHIONWEARE LUTY 2020

Marka Hexeline, znajduje się w grupie polskich firm promujących „Markę Polskiej Gospodarki” na najważniejszych targach biznesowych dla branży mody w Polsce. 26 i 27 lutego uczestniczyliśmy w 12 edycji Targów Mody Fashionweare B2B.

Od 1981 Halina Zawadzka, założycielka i  główna projektantka marki, realizuje konsekwentnie swoją wizję wplecioną w każdy skrawek szlachetnych  materiałów, których użyto do uszycia ubrań z metką Hexeline. Ta wizja, to nie tylko najwyższa jakość, szyk i  elegancja, ale także pasja, wieloletnie doświadczenie oraz kultywowanie wartości istotnych dla współczesnych  kobiet - czarownic. Hexeline wraca do korzeni świata kobiet. Zdaje sobie sprawę z ich codziennych trudności i  słabości, ale koncentruje swoją uwagę na ich sile, niezależności, determinacji i pięknie. Ubrania Hexeline  dopełniają tę magiczną i nieograniczoną przestrzeń, odkrywając w kobietach nowe pokłady energii. Odważne  czarownice, są głodne sukcesu i wiedzą czego chcą. Hexeline jedynie odpowiada ich dzisiejszym potrzebom - styl i  klasa na każdą okazję, lekkość, najlepsze materiały i odrobina magii, by każdego dnia zbliżać się do perfekcji.
TARGI FASHIONWEARE LUTY 2020

Podczas targów prezentowaliśmy kolekcję na sezon jesień zima 2020/21, pełną naturalnych tkanin w najmodniejszych fasonach i kolorach. Odwiedzili nas liczni Kontrahenci z różnych części świata.