Darmowa dostawa i 3 tygodnie na zwrot      |      Zamówienia telefoniczne +48 880 388 380     |     Obsługa zamówień +48 506 304 407

TARGI FASHONWEARE 2019

11. edycja Targów Mody Fashionweare B2B –150 wystawców. Polskie i zagraniczne marki modowe.
Marka Hexeline, znajduje się w grupie polskich firm promujących „Markę Polskiej Gospodarki” na najważniejszych wydarzeniach z branży.

Hexeline (niem. hexe - czarownica) to marka dedykowana wszystkim współczesnym kobietom - silnym, niezależnym, pewnym siebie i inteligentnym. Polska marka odzieżowa, doskonale znana wielu pokoleniom kobiet. Została założona przez Halinę Zawadzką w 1981 roku w Łodzi, a pod nazwą Hexeline funkcjonuje od 1989 roku. Oferuje unikatowe, dobrej jakości tkaniny, jak i ponadczasowe kroje, zgodne z charakterem obecnie panujących trendów. Kolekcje marki ograniczają się do krótkich serii ubrań i dodatków, o ograniczonym terminie dostępności. Jest to związane z bliską Hexeline filozofią zrównoważoną, opartą na ekologicznym stylu życia i świadomym kupowaniu. W kolekcjach marki znajdziemy zarówno wygodne ubrania na co dzień, jak i elegancką, wieczorową garderobę. Najnowsza kolekcja Hexeline dostępna na stanowisku nr 64b podczas targów.
TARGI FASHONWEARE 2019