Darmowa dostawa i 3 tygodnie na zwrot      |      Zamówienia telefoniczne +48 880 388 380     |     Obsługa zamówień +48 506 304 407
PL EN RU

Program lojalnościowy

W Hexeline zwracamy szczególną uwagę na pielęgnację naszych relacji z Klientkami. W trosce o Ich komfort stworzyliśmy specjalny program lojalnościowy. Dedykowany jest on dla Pań ceniących najwyższą jakość, które wspólne z nami, co sezon odkrywają nowe pomysły naszego zespołu projektowego. Doceniają kunszt pracy i ogromne doświadczenie naszych wieloletnich specjalistów, konstruktorów, technologów, szwaczek, którzy z pasją tworzą dla nas nowe, estetyczne doznania. Serdecznie zapraszamy do dokonywania wspólnych modowych odkryć!

White

BIAŁA KARTA

Biała karta skierowana jest do każdego klienta, który dokonał w Salonie Firmowym HEXELINE jednorazowego zakupu na kwotę nie mniejszą niż 500 pln, i tym samym zgromadził 500 punktów zakupowych. Zapewnia ona 3% zniżki na zakup dowolnej liczby towarów w Salonach w cenach pierwszych.

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI
White

ZŁOTA KARTA

Złota Karta skierowana jest do związanych z marką Hexeline Klientek, które zgromadziły 15001 punktów zakupowych na srebrnej karcie lub dokonały jednorazowych zakupów na kwotę 7000 PLN. Zapewnia ona 10% zniżki na zakup dowolnej liczby towarów w Salonach w cenach pierwszych.

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI
White

SREBRNA KARTA

Srebrna Karta skierowana jest do związanych z marką Hexeline Klientek, które zgromadziły 7001 punktów zakupowych na białej karcie lub dokonały jednorazowych zakupów na kwotę 3000 PLN. Zapewnia ona 5% zniżki na zakup dowolnej liczby towarów w Salonach w cenach pierwszych.

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI
White

PLATYNOWA KARTA

Platynowa Karta skierowana jest do związanych z marką Hexeline Klientek, które zgromadziły 40001 punktów zakupowych na złotej karcie lub dokonały jednorazowych zakupów na kwotę 15000 PLN. Zapewnia ona 15% zniżki na zakup dowolnej liczby towarów w Salonach w cenach pierwszych.

REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI