basket

| PL EN RU Unia Europejska

PALO SANTO

 

Palo Santo - “święte drzewo”, które przynosi  ukojenie

Palo Santo nie jest zwyczajnym drewienkiem uwalniającym przyjemny, kojący zapach. Nazywane “świętym drzewem” posiada dobroczynne właściwości wpływające na nasze ciało i duszę. Zalety jego stosowania doceniano już od zarania dziejów, kiedy to Palo Santo wykorzystywane było jako kluczowy atrybut niezbędny w czasie ważnych ceremonii, medytacji czy rytuałów. Palo Santo to nieoceniony sprzymierzeniec w walce z negatywnymi emocjami. Oczyszcza aurę, wycisza umysł i przygotowuje podłoże do działania.

 

Recepta na zdrowie fizyczne i psychiczne

 

Palo Santo to niezwykłe drewienko, które wyróżnia się charakterystyczną wonią aromatycznej żywicy. Kawałki drewna możesz wykorzystać jako naturalne kadzidło. Jeśli choć raz rozpalisz Palo Santo, będziesz chciała wracać do tego przyjemnego zapachu. Jest niczym balsam dla duszy, chroniący przed działaniem złej energii. Sięgaj po Palo Santo, medytuj i oczyść umysł.

Wśród przepychu i ciągłego biegu zatrzymaj się i znajdź równowagę. Popularne w medycynie ludowej Palo Santo działa antyseptycznie i przeciwzapalnie. Potrafi uśmierzyć ból i redukuje napięcia w ciele.  Delikatnie cytrusowa woń mieszająca się ze słodką nutą to doskonała propozycja dla każdej kobiety, chcącej poczuć magię i wejść do niepowtarzalnego świata osób biorących życie we własne ręce.

 

Smużenie Palo Santo

 

Aby uwolnić magię Palo Santo rozpalamy drewienko przez chwilę, następnie zdmuchujemy płomień, ale tak aby żar nadal się tlił. Rozprowadzamy dym w powietrzu, później odkładamy drewienko do wcześniej przygotowanego naczynia, gdzie zgaśnie powoli dalej uwalniając kojący zapach. Drewiena możemy używać cały czas, dopóki całkowicie się nie spali.

PALO SANTO