Darmowa dostawa  |  2 tygodnie na zwrot  |  Wysyłka do 5 dni roboczych  |  Obsługa zamówień +48 506 304 407 lub + 48 880 388 380 w godz. 9:00-17:00
Wszystkie

POSADZILIŚMY 660 DRZEW


SADZIMY DRZEWA
Zaangażowanie Hexeline i naszych Klientek zaowocowało widowiskową akcją sadzenia drzew w Beskidach. 660 posadzonych czereśni ptasich i lip drobnolistnych to zwieńczenie grudniowej akcji, która polegała na przekazaniu 1% od zakupów w naszej marce na rzecz polskiej organizacji ekologicznej Klub Gaja.

Miododajne i owocowe drzewa zwiększą biologiczną różnorodność lasu w Nadleśnictwie Bielsko. Czereśnia ptasia pełni niebagatelną rolę w ekosystemie, ale również w tworzeniu krajobrazu. Drzewa, jaśniejąc białymi kwiatami na tle zieleni lasów, tworzą wiosenne zjawisko. Lipa drobnolistna to długowieczne drzewo o właściwościach miododajnych. W czasie kwitnienia owady zapylające, głównie pszczoły, korzystają z jej nektaru i pyłku.

Jesteśmy dumni, że możemy stanowić część akcji równoważącej szkodliwe działania człowieka na rzecz środowiska. Posadzone drzewa wzbogacą siedliska, stworzą różnorodny krajobraz i zapewniają pożywienie dla wielu gatunków zwierząt.